שיקום הפה רעננה

שיקום הפה רעננה 

יש אנשים שפשוט לא מעיזים להרשות לעצמם מה שמגיע להם וחבל כי חיים רק פעם אחת.
אני מאוד סבלתי בילדותי מהשיניים שלי הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית ואני מודה לאימי שלא ישבה בצד וחיכתה שאגיע לגיל מבוגר ואמשיך לסבול מהשיניים שלי.
כלומר בשנים הראשונות כן סבלתי כי השיניים שלי היו מאוד בולטות שזו הייתה בעיה אסתטית אבל גם מבחינה רפואית היו לי המון חורים בשיניים.
לכן אם לא הייתי עושה בגיל צעיר יישור שיניים וסתימות בחורים אין לדעת לאיזה מצב גרוע הייתי מגיעה היום. הרי זה הדבר הראשון ששמים לב אליו כאשר אנחנו מחייכים ולכן אין שום סיבה שלא יהיו לנו שיניים יפות.

 שיקום הפה רעננה 

שיקום הפה רעננה  למה כדאי?

אז כל עוד אתם קוראים כתבה זו וגם לכם יש איזה משהו שאתם רוצים לשקם בפה שלכם ויכול להיות שזו בעיה רפואית ויכול להיות שזו בעיה אסתטית אבל מה שלא יהיה אל תחכו יותר מדי זמן ואל תהססו ללכת ולעשות את הבחירה של מומחה לשיקום הפה ברעננה  כי זה יחסוך מכם סבל ומבוכה בשנים הבאות גם השיניים שלנו זה הנכס הכי יקר שלנו כיוון שאחרי שיניי חלב השיניים לא מתחדשות שוב אחרי שיש לנו את השיניים הקבועות ולכן חשוב מאוד לשמור על הפה ועל השיניים בפרט כיוון שאם קורה איזושהי מחלה או זיהום זה יכול להתפשט ולהחמיר את המצב וזה עיתים מצב בלתי הפיך.

 

שיקום הפה רעננה  למה זה חשוב?

כבר בגיל קטן כדאי לטפל ישר בכל בעייה שצצה בין אם היא רפואחת ובין אם היא אסתטית כי עוד בגיל קטן ניתן לעצור את הבעייה ולפתור אותה אבל ככל שעולים בגיל זה הולך ונעשה קשה יותר ולפעמים אנחנו דוחים דברים או מחכים יותר מדי זמן עם איזשהו טיפול ובינתיים המצב רק מחמיר ואז אנחנו מצטערים שלא עשינו זאת קודם לפני.

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם