פלטות שקופות ליישור שיניים

מהו יישור שיניים שקוף

כיום ניתן לבצע את הליך יישור השיניים במקרים מסוימים, באמצעות סד שקוף. אותה שיטת טיפול הנחשבת למתקדמת במיוחד מתבצעת באמצעות תוכנת מחשב ומתאימה לצעירים ולמבוגרים אשר מעוניינים ביישור שיניים שקוף.

חשוב לציין כי אותה פלטה שקופה ניתן לשליפה בעת האוכל וצחצוח השיניים, מה שמאפשר לבצע את אותן פעולות ולהרגיש תחושת נינוחות בפה. בניגוד לשיטה הישנה מדובר בשיטה מתקדמת אשר מאפשרת לרבים לחשוף את החיוך שלהם כך שגם ממרחק של חצי מטר לא יבחינו שהם מרכיבים את הפלטה.

 

 מה כוללת שיטת הטיפול

שיטת הטיפול כוללת סדרה של קשתות שקופות אשר עשויות מחומר שקוף וניתנות לשליפה במהירות. אותן קשתות מונחות על השיניים בצורה נוחה למדי ואינן כוללת חלקי מתכת. באמצעות הקשתות נעשית הזזה וסגירה של המרווחים הקטנים למקום טוב יותר בהתאם להחלטה של הרופא המטפל.

תכנת מחשב מיוחדת מתכננת הצורה וירטואלית את הזזת השיניים והפלטות המיוצרות כך שכל אחת מקדמת בצעד קטן אל המצב הסופי אליו ברצוננו להגיע.

 כיצד יש לשמור על השיניים לאחר הטיפול

לאחר ההזזה של השיניים, לעיתים מדווחים על כך כי השיניים חזרו למצב הקודם. מתוך כך לאחר הטיפול יהיה חשוב מאד לשמור על התוצאה באמצעות קיבוע בצד הפנימי. אותו קיבוע יבטיח כי השיניים לא יזוזו אלא יהיו בדיוק במקום המתאים בהתאם לטיפול באמצעות הקשתות השקופות, מה שיאפשר למטופלים ליהנות מחיוך יפה.

כמה זה עולה לכם

 עלות הטיפול של יישור השיניים תקבע בהתאם למצב של המטופל וכמות הטיפולים הנדרשת על מנת להרכיב את הקשתות השקופות.