הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

כולם רוצים חיוך מושך ומסנוור, הלבנת שיניים נותנת לנו תוצאות יפות וספקות!

מה עושה הלבנת השיניים?

הלבנת השיניים מבהירה את השיניים. ככל הצבע השיניים יהיה כהה יותר כך התוצאה של ההלבנה תהיה משמעותית יותר.

הלבנת שיניים
הלבנת שיניים

האם זה פוגע בשן?

על פי מחקרים שנעשים שנים רבות חומר הלבנת השיניים אינו פוגע בשן ומשפיע אך ורק על החלק החיצוני של השן. תהליך ההלבנה מתבצע על ידי חלחול החומר אל החריצים של השן ולאחר מכן החומר יוצא החוצה.

מה התהליך להלבנת השיניים?

  • בדיקה- ראשית יש להגיע אל הרופא המבצע את ההלבנה לבדיקה עם צילומים לוודא שאין חורים המסתתרים
  • הוראות והסבר- קבלת הוראות מהרופא לפני הטיפול והסבר לגבי מצב צבע השיניים, במידה וישנם כתמים יש לקבל הסבר האם ייעלמו או יטושטשו.
  • צחצוח שיניים עם משחה לשיניים רגישות חשוב ביותר לפחות שבועיים לפני הטיפול! במהלך הטיפול בעקבות חלחול החומר לחריצי השיניים עלולה להיווצר רגישות גבוהה .

שיטות להלבנת שיניים

שיטת הלבנה ביתית- השיטה הביתית מצריכה קצת תעסוקה אך תוצאותיה מאוד מספקות.

ההלבנה נעשית על ידי סדים ומזרק הלבנה שאותם מקבלים מהרופא. בכל יום במשך שבוע יש לשים חומר בתוך הסד ומלבישים אותו על השיניים למשך שעתיים. לאחר שעתיים חומר ההלבנה מפסיק לעבוד ולאחר מכן מצחצחים את השיניים, ישנה אופציה לישון עם הסדים ובבוקר לצחצח את השיניים.

שיטת הלבנה ZOOM- השיטה החדשנית מצריכה טיפול של שעה וחצי במרפאה בהשגחת רופא שיניים, במהלך הטיפול מורחים חומר הלבנה בריכוז גבוה יותר על השיניים ומכוונים מנורת לד שמאיצה את תהליך ההלבנה על ידי החומר.  

התוצאה המיידית לאחר הטיפול בדרך כלל מאוד טובה.

אצלנו במרפאה של ד"ר קוזק על מנת לשמור על מראה השיניים הלבנות לאורך זמן לאחר הטיפול המטופל מקבל גם ערכה ביתית של סדים וחומר הלבנה כדי שיוכל לרענן את הצבע מתי שמתחשק לו!

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם