ביטוח שיניים

טיפולי שיניים הם חלק בלתי נפרד ממערכת הבריאות שלנו, ישנם טיפולי שיניים ברמות שונות : טיפולי שיניים בסיסיים כגון סתימות, ניקוי אבנית, בדיקות שיגרתיות וכד' וישנם טיפולי שיניים מורכבים יותר כגון: עקירות, השתלות, טיפולים משקמים ועוד.
כדי להקל על נושא מימון הטיפולים , הרבה מן המטופלים מבוטחים בביטוח שיניים פרטי או ביטוח קולקטיבי מתאם העבודה ובמרבית הפוליסות כגון מצטרפים גם בני משפחה .

ביטוח שיניים אז איך זה עובד?

מבוטח בביטוח שיניים פרטי או קבוצתי , כאשר יש צורך בטיפול שיניים יכול לבחור בין 2 אופציות :
1. רופא הסכם- רופא בהסכם עם ביטוח הינו רופא פרטי או מרפאת שיניים פרטית שחתמו על הסכם עם חברת הביטוח . לאחר טיפול שיניים המבוטח חותם על טופס הביטוח ותשלום לרופא השיניים נעשה ע"י הביטוח אך בטיפולים מסוימים כגון כתרים, ניתוחי חניכיים, ניתוחים כירורגיים ועוד נדרשת השתתפות עצמית .

2. רופא פרטי- מבוטח רשאי להישאר לטפל אצל הרופא האישי שלו או לפנות לכל רופא שיניים אחר שלא בהסכם, במקרה זה עליו לשלם על טיפולי השיניים ולקבל החזר ע"פ תנאי הפוליסה לאחר הגשת המסמכים.

מהו התהליך? בביטוח השיניים

אנחנו במרפאת השיניים של ד"ר קוזק נותנים שירותים מול כל חברות הביטוח , אין צורך להתעסק מול הביטוח עם ניירת ושאלות, בשביל זה אנחנו כאן.
אם הנך מבוטח/ת בביטוח שיניים, אנו שולחים בשבילך את תכנית הטיפול, לאחר אישורה, שולחים בקשות ותביעות בהתאם ומקבלים את ההחזר .
כאשר מטפלים אצל מומחה בתחום הטיפול אותו תעשו, החזר הביטוח בד"כ גדול יותר (תלוי בתנאי הפוליסה) , לכן- בהתאם לפוליסה, ניתן לקבל החזרים גבוהים יותר מטיפולים אצל ד"ר קוזק מומחה בשיקום הפה .
זהו השירות שלנו אליכם- לא בגלל הסיבה הזו תטפלו במרפאה שלא בחרתם בעצמכם ואצל הרופא שאתם סומכים עליו .

אז איך זה עובד ביטוח שיניים ?
מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם